Wolny Piątek

Szanowni Państwo,

Walka o nasze dzieci trwa. Demoralizatorzy stosują różne brudne chwyty, aby zniweczyć wieloletni trud wychowawczy włożony przez rodziców i dziadków.

Kampania Przeciwko Homofobii, szczodrze finansowana przez zagraniczne podmioty należące do Georga Sorosa (Dowiedz się więcej. Pobierz bezpłatny raport: Organizacje LGBT w Polsce: działalność, finansowanie, sieci powiązań http://mamaitata.org.pl/gfx-upload/Organizacje_LGBT_w_Polsce_01102019_do_druku.pdf) , znalazła sposób, aby obejść odpowiedzialność za podejmowane działania. Obecnie za organizację tzw. Tęczowych Piątków odpowiadają samorządy uczniowskie, czyli w większości przypadków osoby małoletnie. KPH opisuje ten sposób postępowania w TVN.

Niestety po stronie konstytucyjnych praw rodziców nie stanęły kuratoria oświaty, ani Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Zachęcamy rodziców do zainteresowania się sprawą tzw. Tęczowych Piątków, imprezy będącej poza wszelką kontrolą rodzicielską. Zachęcamy dyrekcje szkół do odmawiania współorganizowania tego typu wydarzeń.

Klikając w link można znaleźć listę kuratoriów wraz z gotowym zestawem pytań. Pytanie w tej sprawie warto zadać również zdać Panu Ministrowi Dariuszowi Piontkowskiemu: informacja@men.gov.pl

Rozpoczynamy akcję Wolny Piątek. Nie możemy być pewni, na jakie treści natrafi nasze dziecko w szkole, którą współfinansujemy z naszych podatków.

Zachęcamy do wzięcia dnia wolnego, urlopu na żądanie i nie posyłanie w tym dniu dziecka do szkoły. Niech władza zobaczy, że frekwencja w piątek, 25 października jest niska.

Dzięki Wolnemu Piątkowi spędzimy niepowtarzalny czas z naszym dzieckiem czy wnukiem, będziemy mieli okazję pogłębić wspólne relacje, i uchronimy je przed demoralizacją.

Wolny Piątek może być inicjatywą grupy rodziców, którzy spędzą czas na wspólnej wycieczce, może inicjatywą ojców i synów, matek i córek. Tutaj kreatywność nie ma granic.

W załączeniu przesyłamy plakat do umieszczenia w mediach społecznościowych.

Bitwy o dzieci nie możemy przegrać. Wspólnymi siłami wygramy. Życzę Państwu i waszym dzieciom udanego Wolnego Piątku.

Pozdrawiam serdecznie,

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty

 

 

facebook
by e-smart.pl