Twoja pomoc przynosi 100-krotny owoc

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy Fundacji,

Przestrzeń publiczna w Polsce jest pod ciągłym atakiem organizacji zmierzających do destrukcji klasycznej kultury opartej o małżeństwo i rodzinę. Przykłady z ostatnich tygodni można mnożyć: Polonez Równości na warszawskiej studniówce, wyrok WSA dot. zawierania związków jednopłciowych, wdrażanie ZdroveLove w Gdańsku, tęczowy piątek w 200 szkołach w Polsce, zapowiedź karty LGBT+ w Warszawie., czy tzw. zajęć antydyskryminacyjnych. Przeznacza się na to miliony złotych pochodzących z funduszy samorządowych, dziesiątki milionów z tzw. Funduszy Norweskich czy też 1,834 mld euro (!!!) z planowanego nowego Funduszu europejskiego ?Prawa i Wartości?.

Aktywnie sprzeciwiamy się kulturowej destrukcji poprzez uświadamianie mediów i polityków, a także poprzez realną pomoc dla rodzin i małżeństw dotkniętych kryzysem. Przygotowujemy założenia programów profilaktyki rodzinnej.

Podsumowując 2018 rok oraz planując kolejny chcemy przekazać  Wam jak wiele dobrego udało się zdziałać dzięki Waszej pomocy,  hojności i chęci wzięcia odpowiedzialności za budowanie świadomości w kwestii wartości Rodziny!

Najważniejsza pro-rodzinna kampania 2018 roku!
W 2018 roku dzięki środkom pozyskanym z Funduszu Sprawiedliwości udało nam przeprowadzić kampanię Ratuj Rodzinę, której celem było uświadomienie społeczeństwa o skali rozwodów w Polsce oraz ich negatywnego wpływu na rozwój dzieci, a także wskazania osobom zagrożonym rozpadem rodziny, miejsc, w których mogą otrzymać wsparcie  (www.ratujrodzine.pl).
Dzięki 1% wkładu własnego i 99% wkładu z Funduszu Sprawiedliwości przeprowadziliśmy kampanię wartą ok. 800 tysięcy zł.
Kampania miała ponad 5 mln odsłon na Facebooku, Blisko 4 mln wyświetleń na YouTube, 7,5 mln widzów w TV.
Ponad 2 mln osób wzięły udział w dyskusjach w mediach społecznościowych na temat kampanii, małżeństwa i rozwodów. Niektóre wskaźniki osiągnęły ponad 200% zakładanego celu.

Jednak to, co pokazuje skalę problemu i jednocześnie sens działań na rzecz rodziny, to nieprawdopodobny odzew ludzi dotkniętych zagrożeniem rozwodu, którzy szukając wsparcia i pomocy dzwonili po kampanii do naszej fundacji i zaglądali na portal http://www.RatujRodzine.Pl szukając pomocy psychologicznej.

Nasze plany w 2019 roku:
Zależy nam, aby w 2019 roku przeprowadzić nową kampanię dedykowaną wspieraniu małżeństw.
Zamierzamy kontynuować naszą działalność think-tankową związaną z przygotowywaniem rozwiązań społecznych wzmacniających polskie rodziny.

Finansowanie: bez Was się nie uda:
Potrzebujemy pomocy finansowej w utrzymaniu biura oraz skromnego grona oddanych współpracowników, a także środków niezbędnych na badania i analizy. Bez tych podstaw nie jesteśmy w stanie kontynuować naszej misji i przygotowywać profesjonalnych kampanii.

Aby uruchomić prace nad kolejną kampanią potrzebujemy w najbliższym czasie 60 000 PLN.

Wystarczy, aby 12 z Was wpłaciło po 5 000 PLN lub 120 z Was po 500 PLN lub 600 osób po 100 PLN.

Przy wkładzie własnym 5% każda Wasza złotówka przynosi 20-krotny owoc, przy wymaganym 1% wkładzie własnym, każda złotówka przynosi aż 100-krotny owoc!

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc udzielaną nam przez Was. Poprzez wspólne zaangażowanie sił, środków i wiarę, iż dobro zwycięży, razem obronimy rodzinę!
Podziękowania przesyłamy również do dziennikarzy, którzy rzetelnie relacjonują nasze prace.

Prosimy,  bądźcie z nami przez kolejne lata, tak abyśmy wspólnie bronić i promować polskie małżeństwa i rodziny.
Codziennie aktualizujemy wiadomości na naszym Facebookowym profilu. Zapraszamy po świeżą dawkę informacji.

Prosimy, przekaż nam 1% podatku. Nawet jeżeli nie możesz nas wesprzeć w tym momencie, pomyśl o nas składając swoje rozliczenie podatkowe.

Pozdrawiam w imieniu własnym i współpracowników,

Marek Grabowski
Prezes Fundacji Mamy i Taty

facebook
by e-smart.pl