Twoja pomoc przyniesie 100-krotny owoc

Szanowni Państwo,

 

Mam dobrą wiadomość! Nasza kilkumiesięczna praca przyniosła efekt – wygraliśmy konkurs na realizację społecznej kampanii pro-małżeńskiej! W jej ramach przygotujemy film reklamowy, konferencję naukową oraz publikację popularnonaukową dotyczącą różnych aspektów funkcjonowania małżeństwa. Będzie to największa społeczna kampania pro-małżeńska w Polsce, a być może i pierwsza o takiej skali na świecie.

Aby ją zrealizować musimy włożyć wkład własny (1% przyznanej dotacji) w wysokości 15 000 zł. Oznacza to, że każde Państwa 100 zł pozwoli otrzymać 10 000 zł na realizację projektu, a każde 30 zł przyniesie 3 000 zł. Dlatego ośmielam się prosić Państwa o pomoc finansową. Wystarczy kliknąć w ten link.

Wspólnymi siłami możemy promować małżeństwo i rodzinę. W dobie bezpardonowego ataku na klasyczne wartości promocja małżeństwa kobiety i mężczyzny wydaje się niezbędną koniecznością.

 

W Polsce jest nadal bardzo wysoki poziom rozwodów sięgający 43% w miastach.

Działania, które podjęliśmy w ostatnich latach przyczyniły się do nieznacznego spadku tych strasznych statystyk. W 2018 roku liczba rozwodów zmniejszyła się o 2 000. To w 2018 roku założyliśmy portal RatujRodzine.Pl, który co miesiąc odwiedzany jest przez 4 000 osób. Przeprowadziliśmy również kampanię społeczną dotyczącą wpływu rozwodu na dzieci, którą obejrzało blisko 10 milionów widzów w TV i mediach społecznościowych. (tutaj link do kampanii).

 

Jestem głęboko przekonany, że aktywnymi działaniami profilaktyki rodzinnej oraz budowaniem pozytywnego wizerunku trwałego małżeństwa i rodziny możemy dalej odwracać złe trendy.

Każda Państwa złotówka przyniesie 100-krotny owoc! Wystarczy kliknąć w link:

30 PLN50 PLN100 PLN200 PLNInna dowolna kwota

Zachęcam również do przesłania tego maila swoim znajomym lub udostępnienia go w mediach społecznościowych. (link do maila).

Bardzo dziękuję wszystkim Państwu za kontakt mailowy i poprzez media społecznościowe, wszelką pomoc finansową, a dziennikarzom za rzetelne relacjonowanie naszych prac.

 

Życzę Państwu dobrych wakacji i optymistycznie pozdrawiam,

 

Marek Grabowski

 

facebook
by e-smart.pl