Start portalu RatujRodzine.PL

Szanowni Państwo,

Z radością informuję, iż 2 stycznia, Fundacja Mamy i Taty, uruchamia portal: www.RatujRodzine.Pl
Portal dedykowany jest małżeństwom i rodzinom przechodzącym kryzys lub planującym rozwód.
Na platformie cyfrowej znajdzie się baza 1000 psychologów z całego kraju, informacje o konsekwencjach rozwodu dla małżonków oraz dzieci, a także porady jak budować udany związek.

Portal ten jest pierwszym i jedynym tego typu rozwiązaniem w Polsce. W kolejnych miesiącach będzie uzupełniany o bazę danych mediatorów oraz kursów rodzinnych, a także kolejne informacje o budowaniu trwałego związku.

Portal powstaje dzięki Waszym wpłatom. Do finalizacji prac brakuje nam jeszcze 19 000 PLN. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe. Los rodzin przechodzących kryzys jest w naszych rękach.

Darowizny można wpłacać poprzez DotPay: http://mamaitata.org.pl/pomoz lub bezpośrednio na konto bankowe: 40 2490 0005 0000 4520 3441 2862

Informacje o starcie portalu RatujRodzine.Pl pojawiły się m.in. w Polsat News, Radiowej Jedynce, Niezależnej, Opoce, Gościu Niedzielnym, Radiu Wawa, TOK FM, Polskim Radio 24.
Każdego dnia otrzymujemy telefony i maile od osób, które chcą zawalczyć o swoje małżeńśtwo. Mam nadzieję, że start portalu będzie stanowił realną pomoc dla osób, które chcą ratować swój związek.

A z okazji nadchodzących Świąt życzę Państwu spokojnej i rodzinnej atmosfery, domowego ciepła, a także spełnienia marzeń w 2018 roku.

Pozdrawiam serdecznie,

Marek Grabowski
Prezes Fundacji Mamy i Taty

facebook
by e-smart.pl