Powstrzymamy złe zmiany w edukacji. Życzymy dobrej Majówki

Szanowni Przyjaciele,

Przede wszystkim chcę podziękować. Podziękować za pomoc materialną, podpisane i promowane przez Państwa nasze petycje, darowizny lub odpis podatkowy na rzecz Fundacji Mamy i Taty (KRS: 0000 356 995).

Dziękuję za aktywne działanie na rzecz ochrony dzieci przed zmianami w edukacji. Ponad 50 000 uwag przesłanych do MEN wśród których duża część to sugestie przesłane przez Was robi wrażenie.

Wrażenie to przekłada się już na konkretne decyzje propagatorów zmian. Będąc na ostatniej komisji w Sejmie słyszałem z ust Minister Lubnauer, że zmiana listy lektur czy programu historii nie dotknie pozycji patriotycznych.

Jako Fundacja Mamy i Taty będziemy nadal czuwać i reagować na propozycje ministerialne. I informować Państwa o tym co dzieje się w Parlamencie.

Dziękuję za uwagi i komentarze dotyczące raportu Quo Vadis Szkoło zawierającego badania społeczne i postulaty Fundacji. Bez waszego finansowego wsparcia nie miałby on szansy powstać i stać się istotnym elementem dyskusji o polskiej szkole.

Tych z Was, którzy jeszcze wypełniają formularze podatkowe proszę o przekazanie 1.5 procenta podatku na rzecz Fundacji Mamy i Taty. To istotne, abyśmy przetrwali ten rok i mogli dalej się rozwijać wzmacniając zespół ekspercki Fundacji.

Życzę Państwu udanej Majówki, a tym którzy w tych dniach pracują spokoju podczas dyżurów.
Dobrej pogody i rodzinnego czasu.

 

Pozdrawiam w imieniu swoim i Zespołu,

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty

facebook
by e-smart.pl