Ponad 300 spersonalizowanych malil w ramach Kampanii Sprzeciwu wobec #zdrovelove

Szanowni Państwo,

 

dzisiaj dostaliśmy trzysetny mail w ramach kampanii sprzeciwu wobec demoralizacji dzieci w Gdańsku.

Bardzo dziękujemy za każdy mail.

Państwa wypowiedzi odnosiły się do aspektów racjonalnych, praw obywatelskich, kwestii moralnych oraz prawa rodziców do wychowania dzieci w zgodzie z wartościami wyniesionymi z domu.

Nasi przyjaciele i sympatycy z Gdańska wciąż przekazują nam coraz to nowe pomysły lobby mającego na celu zniszczenie psychiki dzieci.

Aktualnie władze miasta Gdańsk próbują przeforsować rozwiązania promujące radykalne mniejszości seksualne.

Oto kilka wybranych postulatów: bezpłatne hostele i hotele dla przedstawicieli mniejszości seksualnych, nazywanie ulic patronami preferującymi niszowe opcje seksualne, parytety „różnorodności” (stanowiska dla mniejszości seksualnych) w rozmaitych instytucjach publicznych (uczelnie, urzędy), osobna służba zdrowia dla mniejszości seksualnych.

 

Dlaczego Pan Prezydent uważa, że należy wprowadzać rewolucję radykalnych mnieszości seksualnych w Gdańsku, dlaczego dzieci mają poznawać techniczne aspekty niszowych zachowań seksualnych, dlaczego nie wspomina sie o ryzyku związanym z tego typu zachowaniami.

 

Nie zgadzamy się na demoralizację polskich dzieci. Nie zgadzamy się na zachęcanie dzieci do nawiązywania ryzykownych relacjji seksualnych o niszowym charakterze. Nie zgadzamy się na dyskryminację normalnych rodzin względem związków mniejszości seksualnych.

 

Jeszcze raz dziękuję za Państwa aktywność,

 

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty

facebook
by e-smart.pl