Pomóżcie nam przetrwać! Apel Fundacji Mamy i Taty

Pomóżcie nam przetrwać!

 

Szanowni Przyjaciele Fundacji,

 

Zwracam się do Was z bardzo uprzejmą i pokorną prośbą. Prosimy o pomoc. Działanie wymaga środków. I nasze działanie również. Czynsz, materiały biurowe, i najważniejsze – ludzie.

Sprawdzony i doświadczony Zespół – w pełni zaangażowany i mający mocny trzon wartości. Jak tak zgrany team jest bezcenny wie każdy kto poważnie angażuje się w pracę.

To dzięki naszemu Zespołowi możemy przygotowywać materiały eksperckie, realizować badania, kampanie społeczne, prowadzić kursy czy wsparcie psychologiczne.

Aktualnie zleciliśmy badania społeczne dotyczące bezpieczeństwa dzieci w internecie w tym dostępu do pornografii. Pracujemy nad ich analizą i opracowaniem.

Zamierzamy tuż po Świętach opublikować wynik naszych prac – raport, którym oczywiście się z Państwem podzielimy. Jesteśmy przekonani, że będzie on stanowił ważny punkt w debacie na temat zagrożeń demoralizacją.

Brak środków może dokonać destrukcji w działaniu naszej Fundacji.

Dlatego też proszę Państwa o pomoc finansową: przekazanie 1.5 procenta z rozliczenia podatku, przelewu za pomocą Przelewów24, karty kredytowej bądź debetowej poprzez PayPal bądź bezpośrednio na konto Fundacji.

Jesteśmy wdzięczni za każdą wpłaconą przez Państwa złotówkę. To nie jest slogan – każda wpłata, przelew i rozliczenie podatkowe pomagają nam działać na rzecz rodzin w Polsce.

 

Pozdrawiam Państwa serdecznie i dziękuję za każdą pomoc,

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty

facebook
by e-smart.pl