Pomóż zobaczyć lepszy świat. Bezpłatne badania optometryczne.

Szanowni Państwo,
Dzięki Wam udało się zebrać na rzecz uchodźców z Ukrainy ponad 17 000 PLN.
Przygotowaliśmy we współpracy Cafe Furkot z ulicy Chłodnej 2/18 ponad 700 posiłków, które przekazaliśmy do Punktu Recepcyjnego Torwar w Warszawie.
Wiemy, że jednym ze współczesnych problemów są kwestie związane ze wzrokiem i jego wadami.
Środki, które nam pozostały z tej zbiórki, chcemy przeznaczyć na pomoc dzieciom i młodzieży oraz innym osobom potrzebującym na badania optometryczne. Zarówno dla uchodźców z Ukrainy jak i obywateli Polski. Nawiązaliśmy współpracę z jednym z wiodących salonów optycznych w Warszawie Optyk Sala.
Salon znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Mickiewicza 37.
Na hasło Fundacja Mamy i Taty można otrzymać bezpłatne badania optometryczne finansowane przez Fundację Mamy i Taty (regularny koszt to 140 PLN). Warto przekazać tę informację osobom potrzebującym badań okulistycznych bądź samemu skorzystać z tej możliwości.
Jeśli chcesz pomóc zobaczyć dzieciom i młodzieży lepszy świat to prosimy o wpłaty na subkonto:
34 2490 0005 0000 4600 7882 3469
Tytuł: Działalność statutowa. Zobacz lepszy świat.
Bardzo dziękuję za wszelkie wpłaty i darowizny, czy na subkonto czy na nasze regularne konto, dzięki któremu finansujemy bieżącą działalność i projekty Fundacji Mamy i Taty.
A przy okazji pozwolę sobie zaanonsować Konferencję „Harmonia w życiu zawodowym i rodzinnym a bezpieczeństwo i rozwój dzieci”, która odbędzie się 15 września 2022 roku w Warszawie w trybie on-line i off-line z udziałem psychologów, socjologów, pedagogów i prawników. Ale o tym szerzej w kolejnym mailingu.
Życzę Państwu spokojnych wakacji.
Pozdrawiam,
Marek Grabowski
Prezes Fundacji Mamy i Taty
facebook
by e-smart.pl