Pomóż Pani Minister Rajewicz korzystać z Google.

 

Minister Agnieszce Kozłowskiej-Rajewicz, pełnomocnik rządu ds. równego traktowania, nie udało się znaleźć w Polsce równościowego przedszkola.

W wywiadzie opublikowanym 7 stycznia 2014 roku na stronie Gazety Wybrczej Gender to nie zagłada cywilizacji oskarża środowiska rodziców zaniepokojonych tzw. programami równościowymi w przedszkolach i szkołach o popadanie w histerię. Stwierdza też, że szukała przedszkola, w którym chłopców przebierano by w sukienki, ale nie znalazła. Uznaje więc  historie o takich przedszkolach za po prostu zmyślone.

Nie podejrzewamy Panią Minister by nie wpadła na pomysł wpisania do wyszukiwarki internetowej frazy „zajęcia z równości płci”. Przecież gdyby tak zrobiła, to link do galerii zdjęć z przedszkola, w którym realizowany jest, głośny już program „Równościowe przedszkole”, pojawi się na pierwszej lub drugiej pozycji. Rozumiemy zatem, że w ferworze walki o równość nie zawsze znajdzie się chwila żeby sprawdzić jak takie zmagania rozgrywają się w przedszkolach.

Pomóżmy więc Pani Minister odszukać przedszkole, w którym chłopców przebiera się w sukienki, zakłada im damskie peruki oraz zachęca do zabawy w kosmetyczkę (czyli malowania paznokci wychowawczyni), zaś dziewczynkom organizuje zabawy w górników i mechanika ubierając w papierowe krawaty.

Nie zajmuje to więcej niż trzy minuty. Prosimy tylko o podpisanie wspólnego listu do Pani Minister, samodzielne przesłanie adresu do galerii zdjęć z przedszkola na email Pani Minister bprt@kprm.gov.pl oraz przekazanie linku do naszej akcji jak największej liczbie swoich znajomych.

Chcielibyśmy, żeby Pani Minister miała świadomość, że jej działania niepokoją nie tylko nas ale setki tysięcy a być może i miliony polskich rodziców.

Choć pisaliśmy już w połowie zeszłego roku, razem z przeszło 22 tysiącami internautów, do premiera Donalda Tuska  w sprawie Pani Minister, jak widać nie przyniosło to dotąd rezultatu. Zadbajmy więc wspólnie, by zmniejszyć choć trochę skalę niekompetencji, z którą mamy w tym wypadku do czynienia i ograniczyć jej skutki.

facebook
by e-smart.pl