Oświadczenie Fundacji Mamy i Taty oraz Ruchu 4 Marca w związku z Deklaracją LGBT

Oświadczenie Fundacji Mamy i Taty i Ruchu 4 Marca

Rodzice mają prawo do wychowania dzieci w zgodzie ze swoim światopoglądem. To prawo gwarantuje nam Konstytucja RP.

Władze Warszawy próbują naruszyć owo niezaprzeczalne prawo poprzez wdrażanie rozwiązań łamiących autonomię rodziny. Władza powołana jest do tego, aby wspierać starania wychowawcze rodziców. Niestety konsekwencje wdrożenia Deklaracji LGBT będą stały w absolutnej kontrze do tego, jak swoje dzieci wychowują rodzice.

Za absolutnie skandaliczną należy uznać tzw. edukację seksualną wg standardów WHO. Jest ona przykładem seksualizacji dzieci i promowania postaw stających w kompletnej sprzeczności z etyką chrześcijańską. Mówiąc wprost edukacja ta jest zagrożeniem dla dzieci.

Jako rodzice nie wyrażamy zgody na tego typu standardy w naszych szkołach.

Nie zgadzamy się na to, aby tworzyć miejskie hostele dla uciekinierów z domu. To rodzice odpowiadają za swoje dzieci i mają prawo nie zgadzać się na kontakty seksualne swoich nastoletnich dzieci z osobami dorosłymi.

Nie zgadzamy się na tworzenie uprzywilejowanej grupy mniejszości narzucających swoje prawa większości.

Już słyszymy, iż polityczne lobby LGBT planuje stosować metody zaczerpnięte wprost ze stalinizmu, sankcje i więzienia dla nieprawomyślnych.

Wczoraj w Krakowie siłą uciszono panią Magdalenę Czarnik cytującą fragmenty broszury homoseksualnej. Stanowczo stwierdzamy: NIE UCISZYCIE NAS.

Nie uciszycie głosu rodziców. Nie damy sobie narzucić nowej tyranii. Oczekujemy, iż miasto wycofa się z Deklaracji LGBT.

Warszawa, 28 marca 2019 roku

Marek Grabowski – Prezes Fundacji Mamy i Taty

Barbara Socha – Prezes Stowarzyszenia Ruchu 4 Marca Warszawa

 

facebook
by e-smart.pl