Marcowe aktualności Fundacji Mamy i Taty

 

Szanowni Państwo,

W imieniu swoim i współpracowników Fundacji Mamy i Taty składam Państwu serdeczne życzenia Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych, wytchnienia od obowiązków zawodowych.

Oby te Święta były spędzone w dobrej atmosferze i napełniły Was nadzieją i energią do dalszego działania.

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty

Aktualności:

Zmiana regulaminu prac rządu: 1 marca, dzięki naszym staraniom, rząd zmienił regulamin swoich prac. Obecnie skutki prawne ustaw będą rozpatrywane również pod kątem sytuacji ekonomicznej i społecznej rodziny.
Jest to pierwszy krok do realizacji polityki Family Mainstreaming (polityka rodzinno-centryczna).

Portal RatujRodzine.Pl: Dostajemy już pierwsze sygnały od rodzin, które udało się uratować dzięki portalowi: RatujRodzine.Pl Pani Iza napisała do nas: „myślałam, że już nie ma dla nas ratunku, dziękuję, dzięki audycji radiowej z Waszym udziałem i portalowi poczuliśmy, że nie jesteśmy sami z problemem i jest nadzieja dla naszego małżeństwa”.

Kampania Sprzeciwu w Gdańsku: Bardzo dziękujemy za szybką i konkretną reakcję z Państwa strony na próby demoralizacji dzieci w Gdańsku. Do prezydenta Pawła Adamowicza wpłynęło ponad 400 spersonalizowanych maili sprzeciwiających się finansowaniu i publikowaniu skandalicznej broszury #zdrovelove promującej tzw. prawa reprodukcyjne i niszowe zachowania seksualne i stojącej w sprzeczności wobec wartości propagowanych przez większość rodziców. Maile można nadal kierować na adres: prezydent@gdansk.gda.pl w treści maila wpisując argumenty własne lub korzystając z naszej ekspertyzy: http://mamaitata.org.pl/wiadomosci/alert-zaprostestuj-przeciwko-demoralizacji-dzieci-w-gdansku

Forum Tato.Net w Łodzi: Zachęcamy do udziału 14 kwietnia (sobota) w wydarzeniu „Wolność & Dyscyplina”. Jest to wyjątkowego wydarzenie, które zgromadzi setki ojców, dla których bycie zaangażowanym i coraz lepszym mężem i ojcem jest szczególnie ważne! Fundacja Mamy i Taty kibicuje wydarzeniom organizowanym przez Tato.Net

Wśród mówców będzie m.in. dr Emerson Eggerichs znany przede wszystkim z książki Love & Respect i pracy z małżeństwami.

Konferencja Kryzys Trwałości i Małżeństwa: 18 kwietnia Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz Związek Dużych Rodzin Trzy Plus organizują konferencję dedykowaną przyczyną i profilaktyce kryzysów małżeńskich. Wśród mówców będą psycholodzy, mediatorzy, kuratorzy, asystenci rodziny i inne osoby zaangażowane w pracę z rodziną. Marek Grabowski przedstawi przemiany kulturowo-cywilizacyjne w perspektywie socjologicznej.

Pomoc dla Fundacji Mamy i Taty: Zachęcamy Państwa do finansowego wsparcia portalu RatujRodzine.Pl

Darowizny można odpisać od podatku.

Wpłat ekspresowych można dokonać klikając:

30 PLN , 50 PLN , 100 PLN , 200 PLN , 500 PLN, 1 000 PLN, Inna dowolna kwota

Nr konta bankowego. Alior Bank: 40 2490 0005 0000 4520 3441 2862

Zachęcamy także do przekazania Fundacji Mamy i Taty 1% podatku PIT wpisując w zeznaniu podatkowym nasz numer KRS i nazwę:
Fundacja Mamy i Taty, ul. Patriotów 110 p. 316, 04-844 Warszawa
KRS 0000356995.

Dziękujemy za każdą przekazaną nam złotówkę.

 

facebook
by e-smart.pl