Kryzys w rodzinie, w domu, z dzieckiem. Nie czekaj. Skorzystaj z pomocy.

Kryzys może dopaść każdego z nas. Problemy w rodzinie, domu, pracy. Śmierć bliskiej osoby. Nie warto czekać – problem nie rozwiąże się sam.

Mamy zaszczyt poinformować, że Fundacja Mamy i Taty otwiera Gabinet Porad Rodzinnych. Jesteśmy dumni, że naszym głównym ekspertem jest dr. Sabina Zalewska – znana i ceniona psycholog, posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy psychologicznej. Będziemy systematycznie rozwijać zespół ekspercki.

Nasza Fundacja zawsze stawia na rozwój i wsparcie rodzin. Dlatego rozwijamy nasz Gabinet Porad Rodzinnych, aby pomóc w jeszcze większej liczbie zagadnień i wyzwań stojących przed polskimi rodzinami. Oferujemy doradztwo rodzinne, radzenie sobie z uzależnieniami cyfrowymi dorosłych i młodzieży oraz porady psychologiczne w sprawach nagłych.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w którymkolwiek z wymienionych powyżej obszarów, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych konsultacji. Informacja o zapisach dostępna jest pod adresem mailowym: gabriela.adamska@mamaitata.org.pl.

Pragniemy również poinformować, że nasze konsultacje są dostępne on-line oraz w siedzibie Fundacji. Prosimy jednak zauważyć, że konsultacje są płatne. Szczegóły dotyczące terminów i kosztów prosimy kierować bezpośrednio do Pani Gabrieli.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta konsultacji pomoże Państwu rozwiązać wiele trudności, z którymi borykają się rodziny i rodzice – zwłaszcza dorastających dzieci. Skontaktujcie się z nami, a chętnie Państwu zaoferujemy fachową pomoc.

Jednocześnie bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie. Darowizny na rzecz Fundacji można przekazać pod adresem: https://serwisrodzinny.pl/darowizna/

Rozliczając podatek dochodowy prosimy o nas pamiętać. Nasz nr: KRS: 000 365 995

facebook
by e-smart.pl