Już wkrótce wchodzimy na plan filmowy

Szanowni Państwo,

 

Nasza największa kampania pro-małżeńska współfinansowana ze środków Funduszu Sprawiedliwości zbliża się wielkimi krokami.

Już 16 września wchodzimy na plan filmowy. Mamy przygotowany ambitny scenariusz, wybranych aktorów i reżysera. Chcemy, aby kampania społeczna była nie tylko poruszająca, ale i piękna od strony artystyczno-filmowej.

Premiera klipu i przedstawienie założeń całej kampanii będzie miało miejsce 26 września podczas konferencji prasowej w Warszawie. O szczegółach będziemy informować na naszym profili Facebook i Twitter oraz na stronie internetowej Fundacji.

 

Jednocześnie domykamy prace nad 5-tką Fundacji, którą zaprezentujemy na konferencji prasowej 23 września. To ambitny program ochrony wolności rodzin i dzieci. Wzmocnienia wartości, które są nam wszystkim tak bliskie jak miłość, wolność, szczęście osobiste.

 

Gorąco zachęcam do podpisywania naszej KARTY WOLNOŚCI (http://www.mamaitata.org.pl/petycje/rodzice-rodzicom-karta-wolnosci) stanowiącej odpowiedź na działania antyrodzinnych ideologii. Jak widać zmasowane protesty rodziców mają sens i pozwalają powstrzymać procesy demoralizacji dzieci.

 

Wszystkie te prace nie byłyby możliwe bez Waszego wsparcia finansowego. Bardzo za nie dziękujemy. To ono pozwala utrzymać nasz skromny lecz pracowity zespół pracowników.

 

Aby nas wesprzeć wystarczy zlecić przelew na konto w Alior Bank:
40 2490 0005 0000 4520 3441 2862

lub kliknąć w link:

30 PLN50 PLN100 PLN200 PLN500 PLN, Inna dowolna kwota

 

Dziękuję mediom  za relacjonowanie naszych prac.

 

Pozdrawiam Państwa serdecznie,

 

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty

facebook
by e-smart.pl