Grudniowy list do Przyjaciół Fundacji Mamy i Taty

Szanowni Przyjaciele Fundacji Mamy i Taty,

Ostatni rok to czas bardzo intensywnych działań w naszej Fundacji. Działań skoncentrowanych na promocji rodziny i małżeństwa oraz przygotowywaniu rozwiązań mających na celu wesprzeć fundamenty życia rodzinnego.

Gorąco zachęcamy do korzystania z naszej nowej strony SerwisRodzinny.Pl W serwisie możecie znaleźć najnowsze informacje z kraju, materiały eksperckie i komentarze, dotyczące wszystkiego tego, co istotne dla życia rodzin w Polsce. Możecie również posłuchać serwisu radiowego, zawierającego informacje z kraju i ze świata przygotowanego przez Informacyjną Agencję Radiową. Serwis powstał dzięki Waszej ofiarności. Za wszystkie darowizny bardzo, bardzo dziękujemy.

Dzisiaj chcieliśmy pochwalić się realizowanym wspólnie z Instytutem Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie projektem Rodzina na Antenie. W ramach projektu eksperci związani z Fundacją Mamy i Taty oraz IWORIS przygotowali 200 artykułów, dotyczących życia rodzinnego, wychowywania dzieci, rozwiązywania konfliktów. Obie organizacje  zrealizowały również audycje telewizyjne, dotyczące istotnych zagadnień rodzinnych.

Chcemy podkreślić, iż jest to jeden z pierwszych projektów łączących organizacje z różnych miast, mające nieco inne profile działalności. Udało nam się znaleźć to, co wspólne, z obopólną korzyścią.
Koleżankom i Kolegom z Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie bardzo dziękujemy za dobrą współpracę i mamy nadzieję, że to dopiero początek owocnych działań.

Drodzy Przyjaciele Fundacji. Warto sięgać po materiały przygotowane w ramach Rodziny na Antenie, ponieważ przekazują użyteczną wiedzę, pozwalającą wzbogacić nasze życie rodzinne i małżeńskie, a być może również stanowią dobre źródło porad dla innych rodzin.

W załączniku przesyłamy krótkie podsumowanie projektu. Projekt „Rodzina na Antenie” został dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej. Dziękujemy! A pod tym linkiem można obejrzeć relację z konferencji prasowej w której wzięli udział przedstawiciele obu organizacji pozarządowych oraz Pani Dorota Bojemska, Przewodnicząca Rady Rodziny.

Bardzo dziękujemy Państwu za wszystkie życzenia Świąteczne. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie finansowe. Bez Was realizowane działania nie byłby możliwe.

Prosimy, pamiętajcie o nas przy okazji składania zeznania podatkowego. 1% ma znaczenie i dziękujemy każdemu, kto w zeznaniu podatkowym wpisał nasz numer KRS (0000356995).

Życzymy Państwu dużo zdrowia. Do usłyszenia wkrótce.

 

Marek Grabowski, Prezes Fundacji Mamy i Taty

Monika Chilewicz, Dyrektor Generalna Fundacji

 

zdj.: Pixabay.com

facebook
by e-smart.pl