Gdańsk „Tęczowym Miastem” – powstrzymajmy pucz LGBT

Szanowni Państwo,

Prawdopodobnie już jutro (07.10.2017) miasto Gdańsk przyłączy się do inicjatywy tzw. Tęczowych Miast.
Pretekstem do tego będzie tzw. Panel Obywatelski podczas którego zostanie podniesiony ten postulat. Panel opłacany jest ze środków publicznych.

Panel ten nie jest zwykłą dyskusją. Jeśli 80 procent panelistów uzna postulat za słuszny, to ten głos obywateli jest wiążący dla Miasta.
Idea panelu, jako miejsca dyskusji, wydaje się całkiem słuszna. Może zastanawiać dobór organizacji biorących udział. Są wśród nich: Trójmiejska Akcja Kobiet, Dziewuchy Dziewuchom, Tolerado, Miłość nie wyklucza, Transfuzja, Febra, Lambda, Akceptacja. Nie ma organizacji reprezentujących inny punkt widzenia niż środowiska lewicowe i LGBT.

W panelu, na prośbę mieszkańców Gdańska, mieli wystąpić reprezentanci Fundacji Mamy i Taty, niestety w ostatniej chwili okazało się, iż nie pasujemy do koncepcji panelu. Zostaliśmy wykluczeni z udziału w dyskusji.

Możemy zatem przewidywać, iż wielogłos będzie tak naprawdę jednym głosem i już wkrótce mieszkańcy Gdańska dowiedzą się, że w toku konsultacji jednogłośnie przyjęto wsparcie dla postulatów lobby LGBT. Konsekwencje finansowe związane z przyłączeniem do tęczowych miast będą dźwigali wszyscy obywatele Miasta Gdańsk.

Jeśli uważacie Państwo, że decyzja o tym:
–     czy nad miastem Gdańsk ma powiewać tęczowa flaga,
–     czy przedstawiciele środowisk LGBT mają mieć głos doradczy we władzach miasta,
–      czy postulaty lobby homoseksualnego mają być oficjalnymi postulatami miasta Gdańsk,
należy do obywateli proszę napiszcie mail do Pana Prezydenta Pawła Adamowicza: prezydent@gdansk.gda.pl lub zadzwońcie do Kancelarii Prezydenta
tel.: 58 323 63 10 i wyraźcie swoją opinię.

Stoimy na stanowisku, że dzieci mają prawo być wychowywane przez rodzinę składającą się z mamy i taty. Ideologiczna presja na zmianę definicji rodziny i promocję zachowań homoseksualnych w szkołach, ograniczanie wolności słowa, a w najbliższej przyszłości oczekiwanie lub zmuszanie do homoseksualnego stylu życia jest dla nas kontrowersyjne i wymaga obywatelskiej interwencji do której Państwa zapraszamy.

Jeszcze raz zachęcamy do korespondencji mailowej z osobą odpowiedzialną za te działania, Panem Prezydentem Gdańska ? Pawłem Adamowiczem: prezydent@gdansk.gda.pl; możliwy jest też kontakt telefoniczny – Kancelaria Prezydenta tel.: 58 323 63 10. O ile to możliwe prosimy o kopię maila na adres biuro@mamaitata.org.pl

Razem powstrzymajmy cenzurę i ideologiczny pucz.

Pozdrawiam Państwa i liczę na wspólne działanie.

Marek Grabowski
Prezes Fundacji Mamy i Taty

facebook
by e-smart.pl