Dziękuję za pomoc i słowa wsparcia. Życzę udanej majówki.

Szanowni Państwo,

Przede wszystkim chciałem bardzo podziękować za wszelki słowa wsparcia, informacje, które do nas przesyłacie z rożnych zakątków kraju oraz darowizny pozwalające na dalsze kontynuowanie działalności Fundacji.
Przez ostatnie 8 lat Fundacja Mamy i Taty przeprowadziła 8 kampanii informacyjnych stworzonych na podstawie zlecanych badań i przygotowywanych w ramach Fundacji analiz społecznych.
Nasz portal RatujRodzine.Pl w ostatnich 30 dniach odwiedziło blisko 4000 tysiące unikalnych użytkowników. Mamy sygnały, iż wiele par małżeńskich podejmuje profesjonalną terapię.
Fanpage Fundacji Mamy i Taty na Facebooku odwiedziło w ostatnim półroczu 730 000 unikalnych użytkowników.

Polskie rodziny stoją przed dużymi wyzwaniami. Należy do nich przede wszystkim bardzo duża liczba rozwodów (sięgająca 43% w miastach), ujemny bilans małżeństw oraz silna presja ideologiczna skierowana na rozmycie definicji małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny.
Od samego początku naszego istnienia stoimy na stanowisku, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, a dzieci mają prawo być wychowywane przez mamę i tatę (rodziców biologicznych lub adopcyjnych).
Obecnie analizujemy dobre wzorce polityki pro-rodzinnej w Polsce i na świecie. Mamy nadzieję, iż uda się uruchomić kampanię na rzecz trwałości małżeństwa.

Gorąco Państwa zachęcam do wsparcia Fundacji Mamy i Taty poprzez przekazanie nam 1%. Można to uczynić poprzez program e-pity.: https://www.e-pity.pl/pit-2017-program-online-epity-2018-KRS-0000356995–1350
Wiem, że jest wiele szczytnych celów i organizacji, które potrzebują wsparcia.
To co przemawia za nami to, że w tym momencie jesteśmy praktycznie jedyną organizacją, która tak aktywnie i efektywnie promuje klasycznie definiowaną rodzinę poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań medialnych.
Nie licząc kampanii społecznych, nasi przedstawiciele byli obecni w ostatnim roku 117 razy w mediach (telewizja, radio, prasa) co przekłada się na ekwiwalent reklamowy wysokości 3 200 000 PLN i pozwala dotrzeć z przekazem dotyczącym małżeństwa i rodziny do dużej części społeczeństwa. Każda złotówka przekazana Fundacji Mamy i Taty przyniosła 10 krotną stopę zwrotu.
Bez Państwa wsparcia kontynuowanie naszej działalności nie jest możliwe.
Jeszcze raz dziękuję za Waszą pomoc.

Pozdrawiam Państwa serdecznie i życzę udanej majówki,

Marek Grabowski
Prezes Fundacji Mamy i Taty

Copyright (C) 2018 Fundacja Mamy i Taty
ul. Patriotów 110/316, 04-844 Warszawa, tel. +48 519366644
Jeśli promocja rodziny jest dla Państwa ważna prosimy o wsparcie:
przelew: Alior Bank 40 2490 0005 0000 4520 3441 2862,
1% z podatku: KRS 0000356995
szybki przelew:

http://ratujrodzine.pl/wesprzyj-fundacje/

Środki te są niezbędne dla prowadzenia naszych statutowych działań: badania, akcje promocyjne, kampanie społeczne, utrzymanie biura.
Dziękujemy za pomoc.

facebook
by e-smart.pl