Bilans 2 minut i 1 rozmowy dla 60 tysięcy dzieci – 30 marca 2011 r.

articles
Dzięki Państwa hojności suma drobnych darowizn to dziś 60.050,30 złotych.
Każdy projekt ma swój punkt zwrotny, z którego bliżej jest już do finału prac niż do miejsca z którego wyszliśmy. Jesteśmy dzisiaj właśnie w tym miejscu z przekonaniem, że Państwa i nasz wysiłek potrzebuje krótkiego bilansu tego co już udało się zrobić i jakie jeszcze zadania i wydatki przed nami.
1. Zakończyły się badania, które zleciliśmy jednej z pracowni badawczych. Powstały dwa raporty. Z badań ilościowych postaw wobec rozwodów i świadomości skutków rozwodu dla dzieci i rozwodzących się rodziców oraz z badań jakościowych postrzegania rozwodów i przekazu kampanii.
2.  Powstaje ekspercki raport o skutkach rozwodów w Polsce w wymiarze społecznym i makroekonomicznym w oparciu o dostępne w Polsce dane oraz na tle sytuacji w Europie i USA.
3. Pracujemy z zespołem ekspertów nad rekomendacjami zmian prawnych, które pomogłyby zmniejszyć skalę tzw. pochopnych rozwodów i chronić dzieci przed następstwami wychowania w rozbitych rodzinach.
4. Angażując agencje reklamowe opracowujemy strategię kampanii i produkcję spotów dla mediów elektronicznych.
5. I na koniec uskrzydlający wątek z ostatniej chwili – pracujemy nad pozyskaniem możliwości darmowych emisji spotów i wiele wskazuje na to, że jest to możliwe !
Zanim to jednak nastąpi muszą one powstać. Na ich realizację potrzeba jeszcze nieco ponad połowę kwoty, którą dotychczas wsparli Państwo naszą inicjatywę.
Wierzymy, że tak samo jak my nie zwykli Państwo porzucać rozpoczętych dzieł.
Prosimy i ufamy, że Ci z Państwa, którzy już okazali nam wsparcie zechcą kontynuować wspólny wysiłek.
Potrzeba niewiele – od każdych wpłaconych dotąd 2 złotych wystarczy złotówka byśmy zebrali całą niezbędną kwotę – 36 tysięcy złotych. Wpłać teraz on-line trwa to tylko 2 minuty.
Tych z Państwa, którzy jeszcze nas nie wspierali prosimy o solidarną hojność z naszymi darczyńcami. Tych z Państwa, którzy nie mogą nas wspierać prosimy o polecenie tej inicjatywy swoim znajomym mailem lub na Facebooku.
Każde wsparcie się liczy ! Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.
facebook
by e-smart.pl