Bezpłatna konferencja: „Harmonia Życia Zawodowego i Rodzinnego a Bezpieczeństwo i Rozwój Dzieci”.

Szanowni Państwo,

 

Mam przyjemność zaprosić Was do udziału w konferencji „Harmonia Życia Zawodowego i Rodzinnego a Bezpieczeństwo i Rozwój Dzieci”.

Więzi rodzinne z dziećmi są jednym z czynników, które najlepiej chronią dzieci przed zachowaniami ryzykownym.

Celem Work-Life Balance jest zachowanie równowagi miedzy pracą i życiem rodzinnym, tak by żaden z tych elementów nie był zdominowany przez ten drugi. Harmonia pomiędzy tymi dwoma ważnymi aspektami życia pomaga w znalezieniu niezbędnego czasu na wychowanie dzieci przez oboje rodziców. Prawidłowo funkcjonująca rodzina stanowi zaś najlepszą formę profilaktyki przed zachowaniami ryzykownymi i przestępczością dzieci i młodzieży. Rodzina stanowi też fundament dla dynamicznego rozwoju młodych ludzi.

Niniejsza konferencja ma na celu odpowiedź na pytanie, jak wspierać rodziny w osiągnięciu równowagi między pracą a życiem rodzinnym.

Konferencja odbędzie się 15 września 2022 roku. Rejestracja uczestników od godziny 9:30.

Miejsce to Browary Warszawskie, ul. Grzybowska 56, Warszawa.

Prelegentami będą eksperci z obszaru Work Life Balance: psycholodzy, socjolodzy, pedagodzy, prawnicy.

Konferencja jest częścią projektu sfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Rejestracja na stronie: https://wlb.mamaitata.org.pl/

O kolejności uczestnictwa decyduje kolejność zapisów. Uczestnicy będą mieli możliwość rozmowy z ekspertami, dostaną interesujące materiały szkoleniowe oraz smaczny lunch w modnym otoczeniu 🙂

Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszam,

 

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty

facebook
by e-smart.pl