Będzie emisja spotu w TVP!

bajka
Dzisiaj o 13.32, niespełna 18 godzin od uruchomienia naszego protestu Centrum prasowe TVP S.A. zamieściło komunikat:
Telewizja Polska rozpocznie w najbliższym czasie emisję spotu „Bajka” przygotowanego przez Fundację Mamy i Taty w ramach prowadzonej od lipca br. kampanii społecznej „Rozwód? Przemyśl to”.
O rozpoczęciu emisji „Bajki” postanowił prezes Zarządu TVP Juliusz Braun, uchylając wcześniejszą, odmowną decyzję telewizyjnej Komisji ds. Kampanii społecznych.
W opinii prezesa J. Brauna TVP, jako nadawca publiczny, powinna być otwarta na przekazy odnoszące się do problemów istotnych społecznie, prezentując różnorodne punkty widzenia.
Ten sukces jest dziełem tych z Państwa, którzy zareagowali natychmiast, wysyłając protest do Zarządu Telewizji Polskiej. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel.
Jest niezwykle budujące, że po raz kolejny możemy się wspólnie przekonać dlaczego warto być aktywnym, dlaczego warto upominać się w słusznej sprawie. Jest to też moment kiedy utwierdzamy się w przekonaniu, z którym rozpoczynaliśmy działalność Fundacji, że dobrze zorganizowana i aktywna społeczność jest w stanie osiągać cele z pozoru nieosiągalne.
Dzisiejszy dzień napełnia jeszcze większym optymizmem i siłą do występowania w sprawach, które wspólnie z Państwem uznajemy za ważne.
Jesteśmy wdzięczni Panu Prezesowi Juliuszowi Braunowi za szybką, pozytywną reakcję w naszej sprawie.
Pragniemy w imieniu wszystkich, którzy wzięli udział w proteście, serdecznie podziękować.
facebook
by e-smart.pl