Akcja: Zupa dla Torwaru

Szanowni Państwo,
Wczoraj, jako Fundacja Mamy i Taty, we współpracy z https://pomagamukrainie.gov.pl/ uruchomiliśmy akcję Zupa dla Punktu Torwar.
Wojewoda Warszawski otworzył punkt recepcyjny.
W dniach 7-11 marca 2022 będziemy przekazywać ciepły i pożywny posiłek dla osób będących w punkcie. W przygotowaniu posiłków pomagają osoby prywatne oraz Restauracja Cafe Furkot z ulicy Chłodnej 2/18 w Warszawie. Jeśli będziemy mieli środki na zakup półproduktów to przedłużymy akcję.
Zobowiązaliśmy się do dostarczenia co najmniej 50 posiłków dziennie. To do wyboru zupa pomidorowa lub np gęsta zupa jarzynowa, leczo lub dania kuchni ukraińskiej.
Przygotowaliśmy specjalne subkonto:
34 2490 0005 0000 4600 7882 3469
Tytuł: Działalność statutowa. Zupa dla Torwaru.
Koszt zakupu półproduktów do przygotowania 50 posiłków to 250 złotych.
Dziś odwiedziliśmy punkt recepcyjny Torwar. Przekazaliśmy niezbędne środki higieniczne: pieluchy, podpaski, tampony, mokre chusteczki. Widać porządek i dobrą organizację w punkcie.
Wszystko jest transparentne. Każdy grosz zostanie wykorzystany na zakup produktów na posiłki. Już, dzięki wsparciu pracowników British Council, zakupiliśmy termosy gastronomiczne. Jako Fundacja realizujemy ten projekt w pełni pro-bono.
Zachęcam do wsparcia akcji: Zupa dla Torwaru. Zachęcam do kontaktu producentów żywności. Wiemy, że dzieci bywają wybredne, nawet jak są głodne.
Produkty można przynosić również osobiście na Łazienkowską 6a w Warszawie.

Dostaliśmy informację, iż aktualnie pilnie potrzeba żywności dla osób przebywających na Torwarze: woda, soki, soczki dla dzieci, batoniki, krakersy/ciastka itp.,  musy owocowe, słoiczki dla dzieci, mleko zwykłe w kartonie.

Prosimy o przywożenie „suchej” żywności w każdej ilości bezpośrednio na PUNKT RECEPCYJNY na TORWARZE w Warszawie ul. Łazienkowska 6a.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za Państwa hojność.
Pozdrawiam,
Marek Grabowski
fot. MG
facebook
by e-smart.pl