Grudniowy Newsletter

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy Fundacji,

Kończymy miesiąc intensywnych przygotowań do najnowszej kampanii: „Fajnie być Tatą”.
Mamy gotowe reklamy telewizyjne oraz radiowe, a także plakaty.

Bardzo dziękuję wszystkim Darczyńcom. Ta kampania jest efektem waszego zaangażowania finansowego w działania Fundacji.

Dziękuję również osobom, które przygotowywały reklamy za pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Dziękuję wreszcie mediom, które już wykazały zainteresowanie tą jakże istotną społecznie akcją i dziennikarzom, którzy prowadzili z nami lub dopiero planują prowadzić spotkania i rozmowy.

Początek grudnia to również protest wobec skandalicznej pro-rozwodowej kampanii marki IKEA. Otrzymaliśmy 155 spersonalizowanych e-maili adresowanych do globalnej korporacji meblarskiej. W swoich listach odnosiliście się do różnych aspektów związanych z rozwodami, najbardziej poruszające były te dotyczące własnych doświadczeń rozwodowych. Jeszcze raz dziękujemy za tę aktywność.

Jednocześnie nadal prosimy o wsparcie finansowe. To od Waszego wsparcia zależy nasze dalsze funkcjonowanie. To dzięki Wam możliwy jest pozytywny przekaz w nowoczesnej kulturze. Każdy stały przelew zwiększa naszą stabilność i daje możliwość planowania kolejnych akcji.

Zachęcam do odwiedzania naszej strony mamaitata.org.pl, naszego Facebooka ( https://www.facebook.com/FundacjaMamyiTaty/) i Youtuba (https://www.youtube.com/user/FundacjaMamyiTaty ).

Kampania startuje 6 stycznia. Gorąco Was proszę o dzielenie się filmem i materiałami poprzez Wasze kanały w mediach społecznościowych. Informację na ten temat prześlę w przededniu kampanii.

Dziękujemy za życzenia Bożonarodzeniowe.

My życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozdrawiam serdecznie,

Marek Grabowski
Prezes Fundacji Mamy i Taty.

facebook
by e-smart.pl