Dobre wiadomości z Fundacji Mamy i Taty

Szanowni Przyjaciele,

 

Spieszę do Państwa z kilkoma dobrymi wiadomościami.

Na początku maja odnowiliśmy naszą stronę internetową serwisrodzinny.pl

Znajdziecie na niej Państwo użyteczne i interesujące artykuły dotyczące budowania relacji, rozwiązywania kryzysów, wychowania dzieci oraz istotne z punktu widzenia rodzin informacje z kraju.

Na  stronie znajdziecie Państwo 40 Certyfikatów Mamy i Taty stanowiących naszą rekomendację dla wartościowych książek, seriali i filmów.

Zachęcamy do korzystania ze strony i przesyłania do znajomych materiałów przygotowanych przez ekspertów Fundacji Mamy i Taty.

 

 

POMAGAM FUNDACJI MAMY I TATY

 

Od 15 czerwca będziemy mieli nową siedzibę i inicjujemy Przyczółek Polskości. Dzięki dofinansowaniu z Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego zakupiliśmy mieszkanie w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej.

Przyczółek Polskości posłuży do prowadzenia kursów dla rodzin, wsparcia psychologicznego,  krzewienia polskości i klasycznego rozumienia rodziny. Przyczółek Polskości stanowi bardzo ważny krok w rozwoju Fundacji Mamy i Taty.

Bardzo proszę Państwa o pomoc w zebraniu wkładu własnego w wysokości 135 000 PLN. Każda złotówka ma dla nas kolosalne znaczenie i pomaga w zrealizowaniu tej cennej inicjatywy

 

POMAGAM FUNDACJI MAMY I TATY

 

Zapraszamy Państwa do udziału w Orszaku Dziejów, którego jesteśmy partnerem. Start o godzinie 18.00 pod Pomnikiem Kopernika w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu w dniu 5 czerwca 2022 roku (niedziela).

W Orszaku weźmie udział kilkadziesiąt postaci historycznych od Mieszka I do Jana Pawła II: królów, świętych, poetów, zasłużonych, w tym roku szczególnie wielu odkrywców i wynalazców z Ignacym Łukasiewiczem na czele w 200 rocznicę jego urodzin. W rolę wielkich Polaków wcielają się rodzice, a towarzyszą im w przemarszu dzieci.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym pro-rodzinnym i patriotycznym przedsięwzięciu. Jego organizatorzy to IDMN im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego oraz UKS Żagle Stowarzyszenia Sternik. Nasz fundacyjny Zespół również weźmie aktywny udział w tym interesującym wydarzeniu.

 

POMAGAM FUNDACJI MAMY I TATY

W poprzednim kwartale zakończyła się kontrola NIK w Fundacji Mamy i Taty. Kontrola nie miała zastrzeżeń do realizowanego przez nas projektu. Po raz kolejny realizowane przez nas projekty dostały pozytywną ocenę NIK.

 

 

POMAGAM FUNDACJI MAMY I TATY

W 2021 roku realizowaliśmy Kursy dla Narzeczonych i Małżonków finansowane przez Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Ankiety wypełnione przez uczestników wskazały, iż program kursów zostało bardzo wysoko oceniony przez uczestników. Stanowił istotne narzędzie dla poprawy relacji w rodzinie.

 

POMAGAM FUNDACJI MAMY I TATY

Dzięki Państwa pomocy udało się przygotować ponad 600 posiłków dla uchodźców z Ukrainy. Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie finansowe, a Cafe Furkot z ulicy Chłodnej w Warszawie za przyrządzenie pysznych dań.

 

POMAGAM FUNDACJI MAMY I TATY

 

Mamy nadzieję, że w tym roku będziemy mogli kontynuować pomoc rodzinom poprzez kursy, przygotowywane artykuły czy Certyfikaty Mamy i Taty dla książek seriali i filmów.

Zachęcamy do wchodzenia na stronę serwisrodzinny.pl oraz na nasz profil na facebooku.

 

Dziękuję za przekazany 1% z podatku i darowizny.

 

Pozdrawiam Państwa,

 

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty

facebook
by e-smart.pl