Wrocław – prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa 71-letniej kobiety i 5-letniej dziewczynki
Wrocław-śledztwo -prokuratura Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa 71-letniej kobiety, 5-letniej dziewczynki oraz usiłowania pozbawienia życia 9-letniego chłopca w Prusicach na Dolnym Śląsku. Sprawcą jest mężczyzna – funkcjonariusz służby więziennej, który strzelał do teściowej i swoich dzieci – mówił rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu prokurator Karolina Stocka-Mycek. „51-letni mężczyzna po kłótni z żoną użył prywatnej broni i strzelił w kierunku teściowej. Następnie udał się do pokoju, gdzie spały jego kilkuletnie dzieci, również oddając strzały. W wyniku obrażeń kobieta i dziewczynka zmarły na miejscu, 9-letni chłopiec w bardzo ciężkim stanie został przewieziony do szpitala we Wrocławiu, gdzie przebywa w stanie krytycznym”. Sprawca próbował popełnić samobójstwo. Przeżył. Przebywa w szpitalu we Wrocławiu. Grozi mu dożywocie. IAR/Informacyjna Agencja Radiowa/#Stankiewicz/w mmch

dołącz do newslettera 
