Minister finansów: WIG20 na najwyższym poziomie od 2008 roku

ministerstwo finansów-WIG20 Minister finansów poinformował, że WIG20 – czyli indeks giełdowy 20 największych spółek na warszawskiej giełdzie – jest na najwyższym poziomie od 2008 roku.- „WIG20 przebił poziom 3000 punktów i znalazł się na najwyższym poziomie od 2008 roku! 37% wzrostu indeksu w tym roku odzwierciedla m.in siłę polskiej gospodarki: przyspieszający wzrost PKB przy spadającej inflacji” – napisał na Twitterze minister Adam Domański. iar / w gaj

facebook
by e-smart.pl