Król Karol III trafił na krótko do szpitala

Karol III – leczenie Król Karol III trafił na krótko do szpitala, na obserwację. Powód to – jak podaje Dwór – skutki uboczne leczenia nowotworu. Monarcha zmienił plany na jutro. Nie pojedzie do Birmingham, gdzie odwiedzić miał między innymi świątynię Sikhów i otworzyć nowy szpital. Zamiast tego Karol ma odpoczywać. „To tylko najmniejszy z możliwych wybój na drodze, a wszystko jak najbardziej zmierza w dobrym kierunku” – zapewnia BBC anonimowe źródło w pałacu. Monarcha upublicznił diagnozę ponad rok temu. Wiemy, że zmaga się z rakiem, ale nie wiemy, jakiego rodzaju. Jesienią zeszłego roku zaczął stopniowo powracać do podróży i obowiązków publicznych.Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Adam Dąbrowski, Londyn/w fj

facebook
by e-smart.pl