Egipt: sześć ofiar katastrofy łodzi podwodnej, pozostali turyści odnalezieni

Egipt-łódź podwodna-katastrofa Egipskie władze oficjalnie potwierdziły śmierć sześciu rosyjskich turystów podróżujących turystyczną łodzią podwodną. Administracja egipskiej Prowincji Morza Czerwonego informuje, że uratowano wszystkich 39 pozostałych uczestników rejsu w Hurghadzie – także Rosjan. Część z nich trafiła do szpitali. Przyczyny katastrofy nie są na razie znane. W sprawie prowadzoe jest dochodzenie. Jedna z działających w Egipcie firm oferuje krótkie wycieczki rekreacyjnymi łodziami podwodnymi na głębokość do dwudziestu pięciu metrów. Turyści mogą wówczas podziwiać podwodny świat Morza Czerwonego bez konieczności nurkowania.Informacyjna Agencja Radiowa/Reuters/w to/w hm

facebook
by e-smart.pl